Skąd pomysł na kolejny, wyjątkowy ogród wystawowy?

Nasza firma istnieje od 10 lat i prężnie się rozwija. Nowy ogród wystawowy to kolejne wyzwanie, ale również ogromny krok naprzód. Chcemy wprowadzać trendy oraz inspirować naszymi ogrodami i realizacjami projektantów oraz architektów krajobrazu. Naszym celem jest pokazanie przestrzeni zaaranżowanej według motta: „ogród to też dom”. Aranżacja otoczenia domu jest równie ważna jak aranżacja jego wnętrza. Niestety często o tym się zapomina. Jesteśmy po to, aby to zmienić!

Pragniemy aranżować nie tylko podjazdy, chodniki i parkingi. Chcemy pokazać ogromne możliwości wykorzystania elementów betonowych do kreowania całej przestrzeni na posesjach klientów – przestrzeni, w której można zaparkować auto (podjazdy i parkingi), wypocząć (tarasy), spędzić czas ze znajomymi (altany), a także podziwiać piękno ogrodu i roślin (ścieżki, rabaty). Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie kolejnego, wyjątkowego ogrody wystawowego.

W powstającym ogrodzie pokażemy wiele możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem kostek, galanterii betonowej, ceramiki, ogrodzeń, kamieni i kruszyw ozdobnych, a także oświetlenia ogrodu.

Oprócz ogrodu wystawowego w nowym punkcie zaplanowany jest duży parking dla klientów oraz magazyn wraz z betoniarnią. Wszystko po to, by jeszcze lepiej i jeszcze sprawniej realizować marzenia naszych klientów, począwszy od projektu aż do realizacji!

Pierwszym etapem prac było wykonanie projektu 2D:

Następnie – wykonanie wizualizacji, które przybliżyły nam wygląd przyszłego punktu,
a także ułatwiły wprowadzenie ewentualnych zmian:

 

  

  

    

Kolejny etap – realizacja!

   

   

    

Efekt końcowy

 

 

   

   

   

 

   

   

  

   

   

 

  

  

   

   

   

 

    

    

    

 

Prace nad największym ogrodem wystawowym w okolicy trwają.
Zachęcamy do śledzenia budowy w miejscowości Nuna 199 k. Nasielska !!!