85.jpg

toper_Platinium_1.jpg

2.jpg

O nas

          Firma KaBa Brukarstwo z siedzibą w Nasielsku przy ulicy Piaskowej 36, została założona w 2004 roku i do dnia dzisiejszego działa pod pierwotną nazwą. Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Libet.

          Wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów betonowych, oraz praktyka zawodowa naszych pracowników pozwala nam zrealizować każde zamówienie. Współpraca z największymi producentami kostki brukowej na polskim rynku, daje gwarancje najwyższej jakość i bogate wzornictwo oferowanych produktów. Jesteśmy liderem wśród grona podmiotów gospodarczych zajmujących się układaniem i sprzedażą galanterii betonowej. Naszym celem jest kompleksowa usługa w zakresie brukarstwa.

          Wiemy jak ważna jest funkcjonalność i piękno własnego otoczenia, dlatego w swojej ofercie posiadamy również doradztwo techniczne, pomagamy także urzeczywistnić wizję swoich klientów poprzez tworzenie projektów, tak by całość tworzyła niepowtarzalny charakter otoczenia. Do państwa dyspozycji oferujemy doradców technicznych, którzy indywidualnie według Państwa oczekiwań zaprojektują wskazaną przestrzeń.

          Posiadamy również dwa ogrody wystawowe (o łącznej powierzchni ok. 2000 m2), by nasi klienci mogli namacalnie sprawdzić i obejrzeć materiał z którego mogą w przyszłości wykonać swoje powierzchnie.

          W naszej ofercie znajduje się także wypożyczanie maszyn (koparki, zagęszczarki itp.), sprzedaż kamieni i kruszyw ozdobnych, niwelacje terenu, wykonywanie odwodnień, schodów, tarasów itd.

          Misją naszej firmy jest uczynienie naszego otoczenia nie tylko funkcjonalnym, ale także pięknym. Wykonujemy głównie realizacje na posesjach prywatnych, ale zajmujemy się również inwestycjami publicznymi i obiektami przemysłowymi.

          Nieustanny rozwój, ciągłe inwestycje, profesjonalna obsługa spowodowały, iż do końca roku 2014 zawierzyło nam ponad 20 tysięcy klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.