Firma KaBa Brukarstwo – Autoryzowany Punkt Sprzedaży Libet – istnieje od 2004 roku.

W ofercie posiadamy m.in. najwyższej jakości produkty betonowe i ceramiczne firmy Libet – lidera w produkcji i sprzedaży kostki brukowej na polskim rynku.
Oferujemy również wypożyczanie maszyn i urządzeń, sprzedaż kamieni i kruszyw ozdobnych, prace ziemne oraz wykonywanie odwodnień.

Misją naszej firmy jest uczynienie każdego otoczenia zarówno estetycznym, jak i funkcjonalnym.
Wykonujemy m.in. realizacje na posesjach prywatnych, przy obiektach przemysłowych oraz inwestycje publiczne.

Wieloletnie doświadczenie w branży wyrobów betonowych oraz praktyka zawodowa pracowników sprawiła, że jesteśmy liderem wśród grona podmiotów gospodarczych zajmujących się układaniem i sprzedażą galanterii betonowej i zaufało nam już ponad 20 tysięcy klientów.

Nasza firma posiada trzy punkty sprzedaży wraz z ogrodami wystawowymi: w Nasielsku przy ul. Piaskowej 36
oraz w miejscowości Nuna 199 k. Nasielska
.
Ogrody zajmują łącznie ponad 2000 m², co pozwala klientom namacalnie sprawdzić i obejrzeć różnorodne materiały, z których mogą wykonać swoje nawierzchnie.

Nasi pracownicy tworzą zgrany, wykwalifikowany i gotowy do działania zespół!
Co roku uczestniczymy w szkoleniach organizowanych m.in. przez firmę Libet, aby stale powiększać swoją wiedzę oraz podążać za trendami i nowościami. Zdobywamy również nagrody i wyróżnienia.

W szkoleniach uczestniczą też nasi brukarze i współpracujące z nami firmy wykonawcze, dzięki czemu jakość wykonywanych przez nas usług jest bardzo wysoka.

 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

1.Niezobowiązujące i nieodpłatne spotkanie na miejscu inwestycji z projektantem/przedstawicielem techniczno-handlowym w celu dokonania pomiarów i oględzin terenu.

2.Przygotowanie koncepcji projektowej nawierzchni oraz oferty.
Na tym etapie zapraszamy do ogrodu wystawowego w celu wyboru materiałów.

3.Przedstawienie koncepcji projektowej nawierzchni oraz oferty.
Wprowadzenie ewentualnych zmian do projektu, omówienie szczegółów technicznych związanych z planowaną inwestycją. Istnieje możliwość obejrzenia naszych realizacji na żywo.

4.Podpisanie umowy oraz ustalenie przybliżonego terminu wykonania prac.

5.Rozpoczęcie prac następuje po potwierdzeniu telefonicznym.
W trakcie prac wszelkie zmiany w projekcie ustalane są z brygadzistą oraz projektantem/przedstawicielem techniczno-handlowym, który opiekuje się budową od momentu rozpoczęcia, do zakończenia i rozliczenia prac.

6.Rozliczenie prac następuje po zakończeniu wszelkich robót.
Sprawdzeniu z brygadzistą ilości wykonanych prac i zużytych materiałów oraz podpisaniu protokołu odbioru/karty zużytego materiału.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.